Xenia Exhibitors List 2019

//Xenia Exhibitors List 2019
Xenia Exhibitors List 20192019-11-15T12:05:58+00:00

Xenia 2019 – Λίστα Εκθετών

Πάνω από 500 εταιρείες, η αφρόκρεμα της προμηθευτικής και κατασκευαστικής αγοράς του ξενοδοχειακού κλάδου, συμμετέχουν στην Xenia 2019. Δείτε αναλυτικά τη λίστα εκθετών με την τελική αρίθμηση των περιπτέρων.

Τελευταία ενημέρωση: 15.11.2019

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΚΘΕΤΗ ΜΕ ΒΑΣΗ
ΕΚΘΕΤΗΣ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΩΡΑ EMAIL
ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ ΣΤΥΛ. ΑΕ – SUNSHINE Hall 3 D15 ΕΛΛΑΔΑ
ΜΠΑΚΛΑΤΣΙΔΗΣ Α. & ΣΙΑ ΕΕ Hall 2 E11 ΕΛΛΑΔΑ
ΜΠΕΝΡΟΥΜΠΗ Χ. & ΥΙΟΣ ΑΕ Hall 1 E12 ΕΛΛΑΔΑ
ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΦΟΙ ΕΠΕ – BOUZAKIS BROS MARINE Hall 1 D27/E28 ΕΛΛΑΔΑ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΕ Hall 1 B17/C16 ΕΛΛΑΔΑ
ΜΠΡΕΝΤΑΣ Μ. Ε.Π.Ε. Hall 2 E35 ΕΛΛΑΔΑ
ΝΑΣΤΟΣ ΧΡ. & ΣΙΑ ΟΕ Hall 1 B25 ΕΛΛΑΔΑ
ΝΕΟΚΕΜ ΑΕ Hall 2 B27/C26 ΕΛΛΑΔΑ
ΝΤΑΗΣ Η. ΑΕ – DAISAT ELECTRONICS Hall 2 E43 ΕΛΛΑΔΑ
ΞΕΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Hall 1 A23 ΕΛΛΑΔΑ
ΟΙΝΟΠΟΙΙΑ ΤΣΑΜΤΣΑΚΙΡΗ Hall 1 A14a ΕΛΛΑΔΑ
ΟΞΥΛΟΣ ΑΒΕΕ Hall 2 E25 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΛΑΜΑΙΚΗ ΑΕΕ Hall 3 D17 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΕ Hall 2 B02/C01 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Hall 2 A20 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.& Μ. FABRICS ΟΕ Hall 3 D24 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ ΑΒΕΕ Hall 4 A13/B14 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ HOTEL & RESTAURANT Hall 1 B08/C07 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΣΧΟΣ ΑΕΒΕ – ART OF GLASS Hall 2 D42 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΑΦΟΣ ΑΒΕΕ Hall 2 C19/D21 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΒΕΕ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΩΝ Hall 3 B17/C17 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ – TYPOGRAPHY Hall 1 A16 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΙΚΡΑΚΗΣ ΑΕ – ALUMINIUM INDUSTRY Hall 2 A26/B26 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ Ι. ΑΕ Hall 3 C20/D20, D19 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΙΤΣΙΛΟΣ Ε. & ΣΙΑ ΕΕ Hall 1 B21 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗ ΟΜΙΛΟΣ Hall 3 C09/D10 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΟΥΦΟΜΑΝΙΑ Hall 4 A15 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΡΟΛΑΤ Hall 2 C42 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ – ANANIADIS FOODS Hall 1 D12 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΞΟΠΛΙΣΤΙΚΗ Hall 1 B25 ΕΛΛΑΔΑ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΙΑ ΑΕ Hall 2 D24/E26 ΕΛΛΑΔΑ
ΡΥΘΜΟΣ – ΚΟΥΡΗΣ Ι. & ΣΙΑ ΟΕ Hall 3 B33 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Ι.ΑΕ Hall 4 B12/C12 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΑΦΟΙ ΙΚΕ- DOMETIC Hall 4 A12 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΡ. ΑΒΕΕ Hall 1 D11 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΑΡΡΗΣ Π. & ΣΙΑ ΕΠΕ Hall 1 C13/D14 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΕΕΜΕ Hall 1 A20 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΙΜΣΙΡΙΚΗΣ & ΣΙΑ ΙΚΕ Hall 1 A21 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΙΜΩΝΙΔΗ ΑΦΟΙ ΟΕ – SAIMON BROS Hall 4 A16/B18 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ Σ. & Μ. ΟΕ Hall 1 A39 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝ. ΕΠΕ Hall 1 E33 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΚΡΕΚΗΣ K. ΑΕ Hall 2 C24 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΙΠΛΑ – ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Hall 3 D29 ΕΛΛΑΔΑ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Α.Ε.Ε.Υ Hall 1 B35/C33 ΕΛΛΑΔΑ
ΤΕΚΤΕΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΒΕΕ – CAMELINO Hall 2 B39 ΕΛΛΑΔΑ
ΤΕΜΑΚ Α.Ε. Hall 2 D30/E32 ΕΛΛΑΔΑ
ΤΕΧΝΟΤΕΛ ΑΕ Hall 1 B31 ΕΛΛΑΔΑ
ΤΖΑΝΕΣ Δ. – ΒΑΡΕΛΛΑΣ Μ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗ ΕΠΕ Hall 2 E42 ΕΛΛΑΔΑ
ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΥ Γ. ΑΦΟΙ ΟΕ – GREEN RIVER Hall 2 B28 ΕΛΛΑΔΑ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ – COMPUPRESS Hall 2 A31 ΕΛΛΑΔΑ