Xenia Exhibitors List 2019

//Xenia Exhibitors List 2019
Xenia Exhibitors List 20192020-03-12T13:33:42+00:00

Xenia 2019 – Λίστα Εκθετών

Πάνω από 500 εταιρείες, η αφρόκρεμα της προμηθευτικής και κατασκευαστικής αγοράς του ξενοδοχειακού κλάδου, συμμετείχαν στην Xenia 2019. Δείτε αναλυτικά τη λίστα εκθετών με την τελική αρίθμηση των περιπτέρων.

Τελευταία ενημέρωση: 15.11.2019

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΚΘΕΤΗ ΜΕ ΒΑΣΗ
ΕΚΘΕΤΗΣ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΩΡΑ EMAIL
RADEFY ΙΚΕ Hall 3 A45 ΕΛΛΑΔΑ
RATIONAL INTERNATIONAL AG Hall 1 B13 ΕΛΒΕΤΙΑ
RAVENNA ΑΕ Hall 2 C04/D03 ΕΛΛΑΔΑ
READY.GR – TELEIMPEX ΑΕ Hall 1 A09/B11 ΕΛΛΑΔΑ
REBRANDING HOTELS Hall 3 B11/C11 ΕΛΛΑΔΑ
REVIVAL CONSULTING SERVICES ΑΕ Hall 2 A14/B15 ΕΛΛΑΔΑ
RINNAI Hall 2 E38 ΕΛΛΑΔΑ
RIZES WOOD – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ Hall 1 B27a ΕΛΛΑΔΑ
S – PLASTICON ΑΤΕΕ Hall 2 A11 ΕΛΛΑΔΑ
SALINOX ΕΠΕ Hall 2 C18/D19 ΕΛΛΑΔΑ
SALVINI HOTEL SUPPLIES A.E. Hall 1 E35 ΕΛΛΑΔΑ
SAMSUNG – GLOBALSAT AE Hall 3 B35/C34 ΕΛΛΑΔΑ
SANCO – ΑΦΟΙ ΚΑΤΣΙΕΡΗ ΑΕΒΕ Hall 2 D26/E28 ΕΛΛΑΔΑ
SANITEC ΑΒΕΕ Hall 1 A31 ΕΛΛΑΔΑ
SATO ΑΕ Hall 3 A17/B18 ΕΛΛΑΔΑ
SCENT LINQ HELLAS IKE Hall 4 C14 ΕΛΛΑΔΑ
SCENT PLUS LTD Hall 1 D28 ΚΥΠΡΟΣ
SET ΑΕ Hall 4 A07 ΕΛΛΑΔΑ
SEZAM24 HOTEL CHECK-IN KIOSK Hall 2 A39 ΤΣΕΧΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
SHOWROOM FEVER Hall 1 A28 ΕΛΛΑΔΑ
SILVER – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Hall 1 C24 ΕΛΛΑΔΑ
SMARTIN – ΑΙΜΟΝΙΩΤΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ Hall 3 A36 ΕΛΛΑΔΑ
SMK GROUP Hall 3 A26/B28 ΕΛΛΑΔΑ
SOLE AΒΕΕ Hall 2 A16/B17 ΕΛΛΑΔΑ
SOUL STUDIO Hall 1 E04 ΕΛΛΑΔΑ
SP MENU – ΣΤΡΑΓΑΝΙΩΤΗ ΑΦΟΙ ΕΕ Hall 1 E17 ΕΛΛΑΔΑ
SPICK AND SPAN AE Hall 4 C03 ΕΛΛΑΔΑ
SQUARE LIME Hall 3 A41 ΕΛΛΑΔΑ
STATUS DESIGN Hall 2 B36/C36 ΕΛΛΑΔΑ
STICKY Hall 3 B32 ΕΛΛΑΔΑ
STONE ELEMENTS MON. ΕΠΕ Hall 2 A10 ΕΛΛΑΔΑ
STONETECH GROUP Hall 2 D34/E37 ΕΛΛΑΔΑ
STROMATAKI.COM Hall 3 A35 ΕΛΛΑΔΑ
STUDIO 360 – ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ Γ. & ΣΙΑ ΟΕ Hall 3 A29 ΕΛΛΑΔΑ
SUITEL ΑΕ Hall 4 B21/C23 ΕΛΛΑΔΑ
SUN LIGHT – ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΦΟΙ ΕΕ Hall 3 D14 ΕΛΛΑΔΑ
SUNSOFT MΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ Hall 3 C39 ΕΛΛΑΔΑ
SYSCO ΑΕ Hall 3 D34 ΕΛΛΑΔΑ
T&T CLEAN Hall 1 B10 ΕΛΛΑΔΑ
TAILORBED Hall 4 C24 ΕΛΛΑΔΑ
TALENTI LUXURY BEDDING Hall 4 B08 ΕΛΛΑΔΑ
TAPUZ – THE DREAMS WORKSHOP LTD Hall 1 E21a ΙΣΡΑΗΛ
TECHNOLINE – ΡΩMHΟΣ Σ. & ΣΙΑ ΟΕ Hall 1 B26 ΕΛΛΑΔΑ
TERRY TEX – ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Hall 3 C31 ΕΛΛΑΔΑ
TEXNOLAND Hall 2 E13 ΕΛΛΑΔΑ
THE CONSQUARE Hall 3 A34 ΕΛΛΑΔΑ
THERMOMIX – COOKING HELLAS IKE Hall 1 B24 ΕΛΛΑΔΑ
TIMBERSA Hall 2 C11/D11 ΕΛΛΑΔΑ
TONINO LAMBORGHINI & CRETETEA Hall 1 A25 ΕΛΛΑΔΑ
TOP FROST – ΤΣΕΚΛΙΔΗΣ Α. & ΣΙΑ ΕΕ Hall 1 D26/E26 ΕΛΛΑΔΑ